Note: This page is a mirror of the one found at http://www.columbia.edu/~js322/flash.html. The Lijphart Elections Archive cannot guarantee the validity of its contents.
[Newyorske listy] Nezavisle ceske elektronicke noviny
---------------------------------------------------------
Volby96-Konecne vysledky
----------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------
Konecne vysledky podle Ustredni volební komise
1. ODS - 29,61 procenta (zatim 65 mandatu)
2. CSSD - 26,44 (zatim 59)
3. KSCM - 10,33 (zatim 20)
4. KDU-CSL - 8,07 (zatim 16)
5. SPR-RSC - 8,00 (zatim 17)
6. ODA - 6,36 (zatim 11)
Zbylych 12 hlasu bude rozdeleno v pondeli v tzv.druhem skrutiniu
Podle odhadu bude konecne rozdeleni mandatu nasledujici:
1.ODS - 68
2.CSSD - 61
3.KSCM - 22
4.KDU-CSL - 18
5.SPR-RSC - 18
6.ODA - 13
----------------------------------------------
Zisky vsech stran po volebnich krajich
Poradi podle volebnich cisel
strana Praha stredni jizni zapadniseverni vychodni jizni severnicelkem
Cechy Cechy Cechy Cechy Cechy Morava Morava
SD-LSNS 2,98% 1,96% 1,95% 2.81% 2,28% 2,42% 1,73% 1,19% 2,05%
CSSD 18,68% 25,40% 24,95% 25,71% 28,74% 24,78% 24,96% 34,21% 26,44%
ODS 43,85% 31,24% 29,28% 29,91% 26,48% 29,67% 24,14% 27,52% 29,62%
Nezavisli 0,32% 0,60% 0,50% 0,68% 0,54% 0,55% 0,44% 0,45% 0,50%
MNS-HSMS 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0,80% 0,59% 0,27%
DEU 4,38% 3,51% 3,27% 3,07% 2,79% 2,69% 1,94% 2,13% 2,80%
ODA 9,60% 5,93% 6,14% 5,73% 5,88% 6,44% 7,50% 3,92% 6,36%
KDU-CSL 5,39% 5,40% 9,01% 5,09% 3,39% 10,79% 12,96% 7,82% 8,08%
Duchodci 1,79% 4,12% 3,71% 3,79% 3,96% 3,61% 2,84% 2,20% 3,09%
SDL 0,06% 0,16% 0,19% 0,16% 0,15% 0,15% 0,12% 0,10% 0,13%
CMUS 0,11% 0,33% 0,46% 0,40% 0,22% 0,46% 0,87% 0,43% 0,45%
Ceska
pravice 0,04% 0,07% 0,05% 0,06% 0,05% 0,05% 0,03% 0,03% 0,05%
KSCM 7,45% 11,22% 11,16% 11,31% 11,56% 9,56% 11,16% 9,78% 10,33%
SPR-RSC 3,72% 8,05% 7,82% 9,86% 12,65% 7,47% 7,77% 7,87% 8,01%
Levy blok 1,62% 2,00% 1,47% 1,41% 1,30% 1,35% 1,28% 1,12% 1,40%
HSMS-MNSj 0% 0% 0% 0% 0% 0% 1,46% 0,63% 0,42%
strana Praha stredni jizni zapadniseverni vychodni jizni severnicelkem
Cechy Cechy Cechy Cechy Cechy Morava Morava
----------------------------------------------------------------------------
Seznam nově zvolených poslanců sněmovny a mandáty pro jednotlivé strany
----------------------------------------------------------------------------
ODS
PRAHA , 11 mandátů Zieleniec Josef Marvanová Hana Tyl Miroslav Zemina Ondřej
Koháček Petr Páv Tomáš Kolářová Milena Bureš Eduard Plechatá Ivana Payne
Jiří Zajíček Zdeněk
STŘEDNÍ ČECHY , 8 mandátů Kočárník Ivan Klas Jan Lobkowicz Michal Krása
Václav Vodička Jindřich Černý Jan Tlustý Vlastimil Koucký Jan
JIŽNÍ ČECHY , 4 mandáty Vlach Jiří Pešek Pavel Zvěřina Jaroslav Třebický Jan
ZÁPADNÍ ČECHY , 6 mandátů Ruml Jan Volák Stanislav Röschová Anna Vrzal Ivan
Březina Tomáš Papež Jiří
SEVERNÍ ČECHY , 6 mandátů Budinský Vladimír Holub Josef Pěnička Stanislav
Melichar Jaroslav Čermák Petr Vojíř Oldřich
V CHODNÍ ČECHY , 8 mandátů Stráský Jan Pilip Ivan Horníková Zdeňka Huml
Ondřej Zima Anton Nájemník Václav Petrová Jana Novák František
JIŽNÍ MORAVA , 11 mandátů Uhde Milan Honajzer Jiří Kolář Robert Pleva Petr
Bartoš Vladimír Květák Tomáš Přibáň Martin Nejezchleb Karel Bařinka
Vlastimil Frankl Michal Plachý Jaroslav
SEVERNÍ MORAVA , 11 mandátů Klaus Václav Novák Jiří Novák Libor Nečas Petr
Benda Marek Langer Ivan Ullmann Josef Kalus Jaromír Švrček Zdeněk Sehoř
Karel Fójcik Vavřinec
ČSSD
PRAHA , 5 mandátů Buzková Petra Čech František Hulinský Petr Bašta Jaroslav
Kořínková Květoslava
STŘEDNÍ ČECHY , 6 mandátů Gross Stanislav Bláha Jan Machovec Karel Žižka Jan
Teplík Tomáš Maňásek Jaroslav
JIŽNÍ ČECHY , 4 mandáty Zeman Eduard Špidla Vladimír Kupčová Jitka Jičínský
Zdeněk
ZÁPADNÍ ČECHY , 5 mandátů Brožík František Kuneš Michael Ekert Milan
Emmerová Milada Tomíček Rudolf
SEVERNÍ ČECHY , 7 mandátů Wagner Jozef Španbauer František Laštůvka Vladimír
Grégr Miroslav Zachardová Jindřiška Hojdar Josef Kopecký Robert
V CHODNÍ ČECHY , 7 mandátů Kraus Michal Orgoníková Hana Snítilý Evžen
Štěpová Vlasta Titz Miloš Čevela Rostislav Kučera Miloslav
JIŽNÍ MORAVA , 11 mandátů Grulich Václav Skopal Ladislav Noveská Marie Cisár
Vladimír Kostrhun Jan Schling Jaromír Sobotka Bohuslav Sehnalová Olga
Škromach Zdeněk Václavek Jiří Vlček Miloslav
SEVERNÍ MORAVA , 14 mandátů Zeman Miloš Zaorálek Lubomír Fischerová Eva
Chobot František Dostál Pavel Hofman Jiří Macháček Antonín Šulák Petr Palas
Jaroslav Kapoun Miroslav Polášek Luděk Gavlasová Jana Tešnar Dušan Turek
Radim
ODA
PRAHA , 2 mandáty Kalvoda Jan Mašek Ivan
STŘEDNÍ ČECHY , 1 mandát Kudláček Libor
JIŽNÍ ČECHY , 1 mandát Češka Roman
ZÁPADNÍ ČECHY , 1 mandát Bratinka Pavel
SEVERNÍ ČECHY , 1 mandát Skalický Jiří
V CHODNÍ ČECHY , 1 mandát Ledvinka Karel
JIŽNÍ MORAVA , 3 mandáty Dlouhý Vladimír Navrátil Dušan Hofhanzl Čestmír
SEVERNÍ MORAVA , 1 mandát Kroupa Daniel
KDU-ČSL
PRAHA , 1 mandát Výborný Miloslav
STŘEDNÍ ČECHY , 1 mandát Janeček Josef
JIŽNÍ ČECHY , 1 mandát Talíř Jaromír
ZÁPADNÍ ČECHY , 1 mandát Mach Karel
SEVERNÍ ČECHY , žádný mandát
V CHODNÍ ČECHY , 3 mandáty Lux Josef Severa Pavel Lukáš Věnceslav
JIŽNÍ MORAVA , 6 mandátů Kasal Jan Bělehrádek Stanislav Karas Jiří Šojdrová
Michaela Ambrozek Libor Borák Josef
SEVERNÍ MORAVA , 3 mandáty Holáň Vilém Šafařík Pavel Jurková Pavla
SPR-RSČ
PRAHA , 1 mandát Krampera Zdeněk
STŘEDNÍ ČECHY , 2 mandáty Zajíc Petr Šmucr Rudolf
JIŽNÍ ČECHY , 1 mandát Novák Jaroslav
ZÁPADNÍ ČECHY , 2 mandáty Krejsa Josef Vrzáň Petr
SEVERNÍ ČECHY , 3 mandáty Sládek Miroslav Smetana Martin Hrůzová Vlasta
V CHODNÍ ČECHY , 2 mandáty Maixner Pavel Nývltová Radomíra
JIŽNÍ MORAVA , 3 mandáty Rajsiglová Laura Pešková Jana Vrcha Oldřich
SEVERNÍ MORAVA , 3 mandáty Vik Jan Loukota Milan Nehera Jindřich
KSČM
PRAHA , 2 mandáty Exner Václav Šimůnek Petr
STŘEDNÍ ČECHY , 2 mandáty Frank Václav Škorpilová Hana
JIŽNÍ ČECHY , 1 mandát Filip Vojtěch
ZÁPADNÍ ČECHY , 2 mandáty Vacek Miroslav Maštálka Jiří
SEVERNÍ ČECHY , 2 mandáty Čelišová Květoslava Houzák Josef
V CHODNÍ ČECHY , 2 mandáty Štrait Jaroslav Svobodová Alena
JIŽNÍ MORAVA , 5 mandátů Grebeníček Miroslav Klanica Zdeněk Matulka Dalibor
Rujbrová Zuzka Kováčik Pavel
SEVERNÍ MORAVA , 4 mandáty Ransdorf Miloslav Recman Svatomír Vymětal Karel
Gongol Jaroslav
****************************************************************
DRUHÉ SKRUTINIUM
ODS získala 3 mandáty Vidím Jan Bartošková Drahoslava Pešán Jaroslav
ČSSD získala 2 mandáty Svoboda Václav Melčák Miloš
ODA získala 2 mandáty Prokop Michal Kulka Dušan
KDU-ČSL získala 2 mandáty Tollner Pavel Orel Jaroslav
KSČM získala 2 mandáty Jirousova Tana, Mandlik Josef
SPR-RSČ získala 1 mandát Zajicova Blanka
Zbylí poslanci budou známí pozdeji.
----------------------------------------------------------------------------
Vzhledem k volbam, pristi cislo Newyorskych listu vyjde opozdene.
----------------------------------------------------------------------------